Hledáte zábavný přivýdělek? Přidejte se do týmu dámské jízdy
Jako agentka Dámské Jízdy si užijete při práci super zábavu a poznáte spoustu nových lidí. Vaše práce bude pestrá, všestranná a příjemná. Budete pracovat "na volné noze", bez počátečních investic. Je jen na Vás, kolik večerů v týdnu budete k dispozici. Výdělek je velmi lákavý a závisí na Vašem odhodlání pracovat. Staňte se součástí našeho profesionálního týmu. Jak se stát agentkou?  
 
Dámská Jízda je exkluzivní párty u vás doma s lechtivým tématem! Přivítejte u sebe doma své přítelkyně a agentku, která vás zasvětí do světa těch nejzajímavějších erotických pomůcek, jedlé i masážní kosmetiky a dalších výrobků, které si zamilujete!

Dámská Jízda je silná značka na trhu s dlouholetou tradicí a širokým zázemím. Ruší tabu kolem erotiky a umožňuje ženám poznat sama sebe a užít si lechtivou zábavu tak, jak jste ji ještě nezažily!
 
  
Večírek je jen pro ženy - zažijte tento jedinečný večer společně s kamarádkami! Přínos bude mít tato párty i pro Váš vztah s partnerem - stačí inspiraci z večera přenést i do ložnice a oživit váš vztah!
 
Ať už chcete být , účastnicí či agentkou, naše společnost je připravena splnit veškerá vaše přání a očekávání. Naše práce je pro nás posláním a zábavou zároveň, pojďte se proto bavit s námi.
 
 
 
  
  

Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu