Časté otázky

4.5.2013

Pořádáte párty i v místě mého bydliště?

Ano, aktuálně pokrýváme téměř celou Českou republiku a denně se rozšiřujeme. A proto si bez obav svou Dámskou Jízdu objednejteať jste kdekoliv! A navíc - pokud se vám náš koncept líbí, staňte se i vy jednou z našich agentek a pořádejte párty ve svém regionu! 

Jak dlouho trvá Dámská Jízda?

Dámská Jízda trvá od začátku až do konce přibližně 2,5 hodiny. Obvykle začínáme v osm hodin večer, což je pro váš zábavný večírek ideální čas. Dámskou jízdu je samozřejmě možné uspořádat i během dne, záleží jen na vašem přání.  Na konci prezentace budete mít spoustu času, abyste se na všechno zeptaly, poradily se a vyplnily objednávky. Agentka končí párty skvělou loterií o ceny.
 
Obsah večera se liší podle toho, zda jde o novou nebo opakující se párty. Párty pro nové klientky obsahuje kompletní prezentaci veškerého našeho sortimentu, při opakující se párty představujeme hlavně naše nové produkty a můžeme nabídnout ještě osobnější přístup než poprvé.

Kolik zaplatím za Dámskou Jízdu?

Dámská jízda je zcela zdarma. Jediné, o co vás požádáme, je příprava pohoštění pro vaše pozvané přítelkyně. Navíc vás, jakožto hostitelku Dámské Jízdy, odměníme za vaši pohostinnost procentem z obratu objednávky, která se během vaší Dámské Jízdy uskuteční. Možná, že pak celá vaše osobní objednávka bude zdarma!

Jak mám zajistit, aby přišlo nejméně 5 dívek/žen?

Pokud nejste schopna pozvat celkem 5 kamarádek, pak je všechny požádejte, aby si s sebou i ony vzaly své kamarádky. Pokud je celkový počet potvrzených příchozích žen menší než 5, pak se agentka (obchodnice) může rozhodnout, že termín pořádání párty přeložíte, tak abyste byla schopna pozvat minimální požadované množství účastnic.

Existuje nějaká minimální výše nákupu?

Ne, naše prezentace je zcela nezávazná. Ze zkušenosti však víme, že i ženy, které si nechtějí koupit žádnou erotickou pomůcku, si rády vyberou z našeho širokého sortimentu zboží. Mezi nejoblíbenější patří například náš unikátní dámský lubrikant nebo náš dámský intimní holicí gel.

Kdy doručíte objednané zboží?

Zboží dodáváme vždy k hostitelce nejpozději do 4 pracovních dnů od doby, kdy vaše agentka obdrží platbu za celkovou objednávku z vaší párty. Obvykle však dodáváme zboží ještě rychleji. Jednotlivé objednávky každé z pozvaných žen dostane hostitelka v diskrétních balíčcích, a tak bude jen vaším tajemstvím, co jste si z našich exkluzivních výrobků vybrala.  

Proč nemáte na stránkách žádné produkty?

Myslíme si, že je nejlepší, když pro vás budou naše produkty překvapením až do samotné párty. Ale můžete si být jisté, že vám představíme výběr těch nejlepších výrobků, které se líbí každé ženě. A nejen to! U všeho, co zařazujeme do sortimentu, důsledně ověřujeme kvalitu a životnost a vybíráme pro vás to nejlepší. Na základě naší dlouholeté zkušenosti máme jasnou představu o tom, co ženy potěší.

Jak je to se zárukou?

Na své produkty poskytujeme záruku 24 měsícůProcento poruchovosti je velice nízké, ale i přesto pro tyto případy nabízíme speciální záruční servis. Pokud se jakákoliv porucha objeví do 5ti dnů od doručení zboží k vám, pokládáme ji za výrobní vadu a zdarma si u vás produkt vyzvedneme. Pokud se porucha objeví později, jednoduše nám závadu nahlásíte a zboží k nám pošlete. Reklamace vyřizujeme rychle, řádově během několika dnů.  

Vyplnila jsem objednávku na párty. Co bude následovat? 

Po vyplnění jednoduchého objednávkového formuláře na našich stránkách vás do dvou pracovních dnů bude kontaktovat jedna z našich agentek. Probere s vámi možnost pořádání párty ve vámi vybraném termínu, případně si domluvíte jiný termín a ten si již finálně zarezervujete.

Poté obdržíte SMS potvrzení a poštou vám přijde ještě oficiální pozvánka s vaším vybraným datem, jménem agentky a jejím telefonním číslem.
Jeden až dva dny před termínem konání vaší Dámské Jízdy se s vámi naše agentka ještě jednou spojí, aby se ujistila, zda nemáte nějaké další otázky a jestli svou účast potvrdil dostatek vašich kamarádek (minimum je 5 ).


Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu