Co mi Dámská Jízda může nabídnout?

Co mi Dámská Jízda může nabídnout?

17.4.2013

Jsme součástí největší firmy v našem oboru, a to má svůj jasný důvod. Staráme se totiž dobře nejen o naše klientky, ale také o naše agentky.
 
V České republice máme v současnosti tým agentek na samém začátku, proto je to pro vás fantastická příležitost přidat se k nám hned při spuštění projektu a získat tak jako první své věrné klientky. V Holandsku, mateřské zemi naší frenčízové firmy, si zakládají právě na širokém portfoliu agentek a také širokém portfoliu stálých zákaznic, které si svou párty objednávají každý rok. A právě na dobrou zkušenost předávanou klientkami mezi sebou chceme navázat i zde v České republice. 
 
Jak dobré reference, kdy si účastnice mezi sebou o párty řeknou,  tak i investice do marketingu, účast na veletrzích, mediální pozornost unikátního projektu atd. nám umožňují vám od samého začátku zajistit párty i přímo ve vašem regionu a tím vám usnadnit začátek vaší kariéry
 
Za vaše úsilí vám nabízíme: 
  • velice atraktivní výdělek formou provize z prodeje
  • příjemné prostředí a podporu profesionálního týmu
  • pestrou a zábavnou práci - žádný MLM systém, žádné letadlo
  • prezentační set Dámské Jízdy
  • každoroční velkolepou párty se všemi našemi agentkami
  • v průběhu roku strategické schůzky, na kterých se můžete seznámit s kolegyněmi, vyměnit si své zkušenosti a užít si příjemnou atmosféru. 
Speciální akce pořádané pro naše agentky nás odlišují od ostatních společností. Inspirování Holandskou Ladies Night Homepartis budeme vyhlašovat pravidelně různé soutěže , obdarovávat své agentky  hodinami létání, zkrášlujícími procedurami, vstupenkami do sauny, navigačními systémy, apod.
 
Také se můžete těšit na další tradici převzatou z mateřské firmy - Den pro agentky . Je to velmi atraktivní velká párty, pořádaná jednou za rok kdy se sejdeme všichni z celé země a jdeme se společně bavit. Je to den plný úžasné zábavy, dárků a překvapení pro všechny naše agentky. Přidejte se k nám i vy. 
 
Čtěte dále:


Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu