Co musím jako agentka umět?

Co musím jako agentka umět?

17.4.2013

Společnost Dámská Jízda je vysoce profesionální a důvěryhodná organizace s více než osmiletou historií v Holandsku. Formou frančízových poboček funguje také v Německu, Itálii, Belgii, Španělsku a od května 2013 také v České republice. 
 
Staráme se dobře nejen o naše klienty, ale také o naše agentkyStanete se součástí skvělého týmu, v němž nebudete jenom do počtu, ale kde si svou práci skutečně užijete. 
V současné době pro Dámskou Jízdu v Holandsku pracuje více než 150 agentek. V České republice tým agentek právě velmi intenzivně vzniká a vy můžete být součástí hned od začátku. 
 
Jako agentka Dámské Jízdy budete mít fantastickou práci plnou legrace a komunikace s lidmi. O čase, který prací strávíte, rozhodujete vy sama. Určujete sama, kolik večerů v týdnu budete pro pořádání párty k dispozici. Získáte příjemnou a různorodou práci, která může být příjemným doplňkem k vašemu stávajícímu zaměstnání, přilepšením při vaší mateřské dovolené nebo studiu a nebo se můžete pustit do pořádání párty ve velkém a mít je jako svou hlavní pracovní náplň. 
 
Vaše výdělky mohou být vysoké, protože nabízená provize je velmi zajímavá a záleží jen na vás, kolik párty za měsíc zorganizujete. Nepožadujeme žádnou vstupní investici, ani nefungujeme v systému MLM, takže vaším úkolem není shánět další agentky a získávat z jejich prodejů další provize, ale pouze budete dělat svou práci - pořádat zábavné párty pro ženy, stát se jejich poradkyní, zdrojem informací o sexu a v neposlední řadě cestou k erotickým pomůckám. Pro velkou většinu žen je tato forma prodeje mnohem přijatelnější, než návštěva sexshopu. 

Co musím jako agentka Dámské Jízdy umět?

  • Abyste pro nás mohly pracovat, je třeba, aby vám bylo minimálně 23 let.
  • Nezbytnými vlastnostmi, které u našich agentek požadujeme je smysl pro humor, dochvilnost, samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti.
  • Jednou z nutných podmínek je řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil.
Důležité je zmínit, že nabízíme těm nejlepším z vás možnost kariérního postupu, neboť společnost je v ČR na začátku svého růstu, což znamená vždy spoustu příležitostí.
 
Čtěte dále:


Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu