Co o nás napsaly zákaznice

14.3.2017

Máte za sebou párty? Dejte nám zpětnou reakci.

Naše zákaznice jsou pro nás na prvním místě, proto jsme rádi za každou jejich připomínku, názor i námět. Máte- li něco na srdci, stačí kliknout sem a jednoduše nám své dojmy sdělit. J
 
Klárka, Třebechovice, 29.5.2020
Těšily jsme se dloooouho! A rozhodně to stálo za to. Děkujeme agentce Šárce za skvělý večer i představení vychytávek. :D  

Marika, Liberec, 15.4.2020
 
Velmi si cením možnosti objednat momentálně pomůcky bez párty! Nasyslily jsme si s partnerem novou zásobičku a užíváme chvíle spolu doma jako za mlada! :D 
 
Denisa, Smržov, 1.4.2020 
Zatím nemohu posoudit, Dámská Jízda byla odvolána kvůli karanténě :( tak snad za pár týdnů, těšíme se :-*
 
Martina, Hradec Králové , 25.3.2020 
Chybíš nám Dámská jízdo..:( Už se těším, až se vše vrátí do starých kolejí, skončí karanténa a my si užijeme večírek. :-) Do té doby si to čekání zpříjemním hračkami z minulé párty! :-)  
 
Aneta, České Budějovice , 12.3.2020
Dámská jízda nám přinesla velmi příjemný večer! A co teprve ty hračky, které dorazily po objednání!! :D 
  
Darina, Velká Třemešná , 07.3.2020
Tak ja vam reknu holky ze pokud chcete zazit fakt netradicni mejdan. Tohle je to pravy orechovy!!

Hani, Třebíč , 15.2.2020
Jízdu jsme uspořádaly kamarádce k třicetinám a byly to prý ty nejlepší narozeniny, jak zažila. :-) 
 
Kamila, Hradec , 28.1.2020
Před pár dny jsme se účastnily vaší Dámské jízdy a všechny jsme se shodly, že to byl úžasný zážitek. Na stránkách jsem objevila, že děláte i rozlučky se svobodou a protože se jedna kamarádka bude letos vdávat, už plánujeme tajnou Dámskou Jízdu. :-* :-) 
 
Darča, Jihlava , 14.1.2020
Absolvováno poprvé a užito na stodeset procent!   
 
Martina, Svitavy, 7.12.2019
Každý rok si děláme s babincem čertovskou dámskou jízdu a každý rok nás Dámská Jízda velmi mile překvapí! Informace o produktech nám agentka předává se vším všudy, zábavnou formou. Každý rok si svou zásobu hraček obohatím a děkuji za to právě dámské jízde, protože do Sexshopu bych neměla odvahu jít.

Lucie, Kladno , 28.11.2019
Skvělý projekt, skvělé baby a úžasný večer! 
  
Kateřina, Třebechovice , 8.11.2019
Super, super, super! Pochvala agentce Šárce i celé Dámské JÍzdě! My si to užily, těšíme se na další novinky!
 
Monika, Vrchlabí , 27.10.2019
Dámskou Jízdu miluju! Večírek rezervuji dvakrát do roka, vždy když mají novinky. Ty letošní říjnové mě opět nezklamaly- vibrátor s mým oblíbeným vzorem už místečko v našem šuplíčku. :-) 
 
Hanka, Kamenice , 15.9.2019 
Večírky hostím již několik let. Doporučuji agentku Lucku, která vše podává vtipnou, ale sdílnou formou. Párty nás baví, zasmějeme se a vždycky zpestříme naše zásoby. :)
 
Dana, Říčany, 29.8.2019  
Dámskou jízdu znám již delší dobu ze sociálních sítí, ale nikdy jsem neměla odvahu vyzkoušet večírek. Jednou jsem na jejich Facebooku vyhrála jednu z novinek a zalíbila se mi natolik, že jsem chtěla poznat další pomůcky. Obvolala jsem kamarádky, které by do toho šly se mnou (až jsme se divila, jak velký byl zájem), rezervovala si agentku a začal večírek. Agentka Katka nám představila řadu produktů, kromě erotických pomůcek, také nejrůznější gely, svíčky, holící pěny... Všechny jsem si odnesly úžasný zážitek, ale také nové zkušenosti a hračky, které zpříjemňují čas s našimi partnery. Takže za mě jedna hvězda a určitě doporučuji všem, které chtějí poznat něco nového.
 
Nikola, Červená Lhota, 6.8.2019 
Chtěly jsme s holkama trochu opepřit naše sedánky a tak kamarádka přišla s tím, že na Facebooku narazila na jakousi Dámskou Jízdu . Řekly jsme si proč ne. Přijela agentka, rozložila stolek, vyndala nejrůznější pomůcky a my se celý večer skvěle bavily. Těšíme se na říjnové novinky a už si plánujeme termín dalšího večírku! :)))
 
Klára, Polička 18.6.2019
Kamarádky mě namísto baru vzali na rozlučku k jedné z nich. Když jsem tam uviděla slečnu v růžovém tričku, nevěděla jsem co si pomyslet. Pak mi řekla, že mě bude představovat nejnovější erotické hračky a já se studem chtěla propadnout. Jsem hodně stydlivá osoba a dost jsem se bála co od toho čekat. Nakonec se atmosféra postuně probourala a stud byl tatam. Byl to jeden z nejlepších večerů a za sebe můžu říct, že by mě jiná rozlučka rozhodně tolik neutkvěla v paměti. 
 
Aneta, Nové Dvory 3.6.2019 
Chcete neotřelou rozlučku se svobodou? Pak je tenhle projekt skvělá volba. Nepotěšil jenom nevěstu, ale nás všechny a každá si odnesla kromě nových poznatků taky novýho mazlíčka;-) 
 
Majka, Semily, 17.5.2019
Kamarádky mi uspořádaly narozeninovou oslavu s agentkou Veronikou. A musím říct, že to bylo dokonalé narozeninové překvapení. Dostaly jsme na osahání hodně výrobků, některé jsem ze začátku ani nevěděla k čemu jsou. :-) Ale Verča nám vše vysvětlila a zasvětila nás do používání. Máme doma pěknou výbavičku a jsme s manželem naprosto spokojeni.
P.S. Za tři měsíce chystáme kamarádce rozlučku se svobodou, takže vás určitě oslovíme znovu!
 
Kačka, Malešov, 5.5.2019
Božíííí!!! Spokojenost u mě, kamarádek, i u partnera! :-) :-) :-)  
 
Aneta, Mostek, 21.4.2019 
Skvělá neotřelá zábava, kterou budete zbožňovat. Děkujeme! :-)

Radka, Beroun, 7.4.2019
Včerejší babinec, smích, zábava a hlavně produkty Dámské Jízdy..:-) stálo to za to a už se těšíme na příští měsíc, až vyjdou novinky.:-) a bude další párty.
 
Manka, Praha, 21.3.2019 
Dámská Jízda s agentkou Míšou neměla nejmenší chybu. Všechny nás na začátku uvedla do děje, atmosféru zařídila příjemnou tak, že jsme se žádná nestyděla a nebyla v rozpacích. Agentka nám pak předváděla novinky i starší zaběhlé produkty z nabídky. Osobně mě velmi oslovila kosmetika jako jsou voňavoučké gely na holení a orální gely. Koupila jsem příchuť horký karamel a musím říct, že to u nás doma bylo opravdu horké...;-) 
 
Libuš, Domažlice, 13.3.2019
Děkujeme vysmáté agentce Veronice za příjemné setkání. Dámskou Jízdu jsme si užily a takové MDŽ určitě zopakujeme...
 
Markéta, Brandýs, 13.2.2019 
Dámskou jízdu jsem objevila na facebooku, kde na mě náhodně vykoukla. Chvíli jsem pozorovala tuhle stránku a pak si po reakcích místních holek řekla, že to musím taky zkusit..no a výsledek je takový, že jsem naprosto uchvácena tím skvělým konceptem. Probíhá to tak, že si domluvíme termín s agentkou, která přijede s kufříkem. Uvnitř má plno erotických hraček a kosmetiky, která slouží k orálnímu potěšení, holení i dalším hrátkám. Večerem vás provede naprosto lehce, bez zábran. Vše probíhá nenuceně a vtipnou formou. My se bavily tak, až nás ze smíchu bolely břicha. Je to prostě taková holčičí jízda s třešničkou na dortu. Určitě doporučuji a už se těším na duben a novinky! :-) 
 
Nikola, Kouty, 04.2.2019
Díky, díky, díky! :-) (za mě i za manžela..:D) 
 
Bohdana, Jihlava, 18.1.2018 
Připravovala jsem Dámskou Jízdu jakožto hostitelka. Docela jsem se toho bála, jelikož nejsem úplně organizační typ, ale jako sestra oslavenkyně jsem se toho chopila. Musím říct, že vše proběhlo k naprosté spokojenosti všech. Od prvotní komunikace s agentkou, která nám vyhověla úplně ve všem, až po samotný večírek, který uběhl mrknutím oka. Příště se na vaší společnost určitě znovu obrátíme, a myslím, že to bude velmi brzy! :-) Těšíme se a děkujeme
 
Monika, Kroměříž, 15.1.2018
Sranda to byla veliká. :) Večer hrozně utekl a skvěle jsme se bavily!!
 
Adéla, Tábor, 27.12.2018
Dámskou Jízdu jsem uspořádala pár dní před svátky pro sebe i kamarádky. Já i holky jsme byly z výrobků tak nadšené, že jsme si jich velkou řadu nadělily pod stromeček. :-) Úžasné dárky zaručily úžasné večery nám i našim partnerům.  
 
Bára, Lanškroun, 15.12.2018
Právě mi dorazilo zbožíčko. :) máme z něho s přítelem obrovskou radost a večer určitě vyzkoušíme. :) 
  
Dana, Mnichovice, 2.12.2018
Dámskou jízdu jsem absolvovala jakožto oslavenkyně a musím říct, že jsem si lepší dárek od mých kamarádek nemohla přát. Agentka nám připravila naprosto úžasný večer, propředený erotikou a pomůckami, které jsem do té doby vůbec neznala. Objednala jsem si zásobu orálního potěšení všech příchutí a s manželem si teď užíváme téměř každý večer. :-)  Děkuji! :-)
 
Pavlína, Librantice, 25.11.2018
Děkujeme agentce Šárce za rozšíření obzorů! Asi si budu muset sehnat větší noční stolek, abych měla ty krasavce kam dávat :D.
 
Petra, Třebechovice, 16.11.2018
Včerejší premiéra s dámskou jízdou se povedla na jedničku. Určitě jsme se neviděly naposled :) 
 
Natálie, Praha, 28.10.2018 
Dámskou Jízdu svoláváme každoročně, je to taková naše holčičí tradice. Máme i svou oblíbenou agentku Lucku, která nás vždycky informuje o novinkách. A musím říct, že ty letošní nám opravdu vytřely zrak! :-D Od té doby co jsem obdržela objednávku, mám neustále úsměv na rtech.. :-)
 
Marika, Třebíč, 18.10.2018
Skvěle užitý večer, se skvělými holkami ještě skvělejší agentkou. :-) Děkuji!! :-) 
 
Blanka, Kratonohy, 7.10.2018
Před týdnem jsme s kamarádkami absolvovaly dámskou jízdu a dnes ještě stále nenacházím vhodná slova. Bavili jsme se šíleně moc, což jsem teda s touhle partou čekala, ale co mě opravdu překvapilo a vyrazilo dech jsou erotické pomůcky, které nám agentka předvedla. O některých jsem neměla ani páru na co jsou a co se s nimi dá dělat. Agentka nám vše vysvětlila a podala zábavnou formou. Krom toho nás poučila i o dalších využitích erotických pomůcek a můžu vám říct, že jsem úplně změnila názor na tyhle věci. 
 
Zuzana, Hradec Králové, 30.9.2018 
Naprosto skvělý večer, Moc děkujeme a vřele doporučujeme. .:)
 
Barbora, Frýdek-Místek, 20.9.2018
Dámská jízda naprosto předčila mé očekávání. :-) Jeden by neřekl, k čemu všemu se dají využít erotické pomůcky.:-D Máte roztřepené konečky? Holky znají řešení...:-D
 
Aneta, Rokytnice, 31.8.2018 
Úžasné ukončení léta. Jen naše parta, agentka, drinky a kufřík plný pomůcek.Spousta z nich teď leží v mém nočním stolku :) Děkuji! :)  
 
Michaela, Plzeň, 18.8.2018 
Rozlučka se svobodou Jedním slovem SUPER!! Agentka Hanina byla naprosto skvělá :-). Moc děkujeme za tento zážitek.  
  
Lenka, Benešov, 5.8.2018
Krásné zpestření jednoho letního večera. :-) Děkujeme agentce Romaně, určitě jsme se neviděly naposled. 
 
Kateřina, Chomutov, 21.7.2018 
Děkuji za produkty, o nichž jsem neměla ani páru, že existují. :) 
  
Alice, Chomutov, 9.7.2018
Nezapomenutelná rozlučka se svobodou!!! .D Za pár měsíců se vdává další kamarádka a už teď víme, že se na vás zase obrátíme! :) Děkujeme za úžasný večer :). 
 
Monika, Týniště, 3.7.2018
Ze začátku jsem byla mírně skeptická, jelikož nejsem člověk, který by rád mluvil o sexu před ostatníma. Ale agentka Šárka nám připravila takovou atmosféru, že veškerý stud zmizel lusknutím prstu a my se s holkama jenom bavily...o všem :D.  Mimochodem, jedlá kosmetika nemá chybu! :)  
 
Jana, Klatovy, 18.6.2018:
Nemám slov! :D Takovou jízdu jsem už dlouho nezažila. :D Moc děkuji za jedinečný a zábavný zážitek :). 

Denisa, Hradec, 1.6.2018:
Rozlučku se svobodou v tomhle stylu jsem vážně nečekala!:) Kamarádka mě pozvala k sobě domů na "víno" kde na mě čekala s ostatníma spiklenkyněma a usměvavou milou agentkou. Ta nás během večera zasvětila do tajů erotiky, jedlé kosmetiky a různých masážních přípravků. Bylo to úžasné a nezapomenutelné! Holky moc vám děkuji, lepší rozlučku jsem si nemohla přát! :) 
 
Nelča, Dříteč, 8.5.2018:
Akci jsem pořádala jako rozlučku se svobodou pro kamarádku. Ta si díky tomu do manželství přinesla i nové triky a hračky, které od nás dostala darem. Její svatební cesta byla prý pěkně žhavá a její manžel si tomu mému dokonce vychvaloval, jakou to má ženu, když ho dokáže po tolika letech soužití takhle překvapit. 

Kiky, Třebíč, 21.4.2018:
Tak tohle byl teda zážitek! Děkuji agentce Hani, bylo to skvělé!!

Radka, Doksy, 8.4.2018:
Do sexshopu bych kvůli své stydlivosti nikdy nešla. Ale díky dámské jízdě vím, o co jsem přicházela. Nakoupila jsem si spoustu různých vylepšovátek a jsem nadšená, stejně tak přítel. A až nás omrzí, stačí zavolat agentce :) 

Klára, Litoměřice, 24.3.2018:
Dámské jízdy si s holkama děláme dvakrát do měsíce. Chtěly jsme vyzkoušet něco trochu jiného než kluby a bary a proto když jsme narazily na tento projekt, hned nás trknul do očí. Bály jsme se domluvy termínu, protože nám všem nejvíc vyhovoval všední den. Pro agentku to ale nebyl žádný problém, potvrdila nám ho, dala nám základní informace a za pár dní dorazila s velkým kufrem. Celý večer jsme se s ní smály a bavily tak uvolněně jakoby k nám do party patřila už několik let. Dala nám spousty rad a předvedla úžasné hračičky. Byly jsme nadšené a domluvili se, že to určitě nebylo naposled :) Děkujeme

Romča, Benešov, 8.3.2018:
  
Erotických hraček mám v nočním stolku mraky, ale díky Jízdě jsem objevila i ty, které běžně v sexshopu nenajdu. Děkuju za rozšíření obzorů a doplnění sbírky. :) 
 
Nikol, Doudleby, 3.3.2018:
Tohle si prostě musíte zažít!!! Dámskou jízdu mám za sebou už týden, ale pořád jsem plná dojmů. Určitě doporučuji. 

Áďa, Kostelec, 24.1.2018:
Vemte partu dobrých kamarádek, přidejte milou agentku, lžíci humoru, kapku povedených historek a kufr jedinečných produktů. Dobře promíchejte a ozdobte smítkem jedinečnosti. Co získáte? Dámskou Jízdu! Holky, moc děkuji za skvělý zážitek, určitě jsme se neviděly naposledy :). 

Bohdana, Strakonice, 9.1.2018:
Dámská Jízda pro mě byla opravdu příjemným překvapením. Dala jsem na doporučení kamarádky, od které jsem už pár věcí o této akci slyšela a která mi podala opravdu skvělé recenze. Měla pravdu :). Od teď budu stejně jako ona jízdu doporučovat, kudy budu chodit. 

Eva, Světec, 17.12.2017:
Předvánoční večírek ve stylu Dámské Jízdy byl famózní! Ježíšek přišel sice o pár dní dřív, za to byl hooodně štědrý! :) Děkuji! :)

Téra, Jičín, 21.11.2017:
Na dámskou jízdu jsem narazila na facebooku. Kamarádka se účastnila soutěže, kterou tahle skupina pořádala a mě to nedalo a nakoukla jsem na jejich stránku. Vůbec toho nelituju, jen co jsem si přečetla jejich recenze, bylo mi jasné že do toho musím jít. Uspořádala jsem babinec a pozvala agentku. Můžu vám říct že něco takového jsem teda ještě nezažila. Celý večer jsme se smály nad historkami které nám agentka vyprávěla a u toho jsme popíjeli vínko hezky v pohodlí domova. Byl to úžasný večer!! Moc děkuji :) 
 
Domča, Kladno, 15.10.2017:
To byla jízda! Takhle jsem se dlouho nezasmála. Děkujeme dámská jízdo, jste skvělýýý.

Kristy, Cvikov, 3.9.2017:
Děkuji, děkuji, děkuji...za mě i za manžela :D.  
 
Aneta, Chleby, 25.8.2017:
Včera jsem absolvovala svou první dámskou jízdu :). Byl to zážitek na který jen tak nezapomenu a moc za něj agentce děkuji. Skvěle jsem se bavila, dozvěděla se spoustu nových věcí a získala užitečné informace, které určitě v blízké době využiju v praxi :). 
 
Naďa, Olešnice, 8.8.2017:
Dámskou Jízdu jsme uspořádala jako takovou rozlučku pro kamarádku která odjela do ciziny. Byla unešená a děkovala mi ještě dva dny po odletu. :D Takže je jasné, jaké bude uvítání, až se nám za dva roky zase vrátí! :) Dámská jízdo, těšíme se! :)
 
Adri, Benešov, 22.7.2017:
Jedním slovem- famózní :) Děkuji agentce Romče i celé Dámské Jízdě.
 
Denisa Hradec Králové , 30.6.2017:
Tak takovou rozlučku se svobodou jsem vážně nečekela! :) Kamarádka mě pozvala k sobě domů na "víno," kde na mě čekala s ostatníma spiklenkyněma a usměvavou milou agentkou. Ta nás během večera zasvětila do tajů erotiky, jedlé kosmetiky a různých masážních přípravků- bylo to úžasné!!! Holky, moc moc moc vám děkuji!! 
 
Léňa, Poděbrady, 8.6.2017: 
Zezačátku jsme měla trochu obavy a nevěděla co od dámské jízdy očekávat. Jsem stydlivější typ a o bála jsem se trapných situací. Bála jsem se zbytečně! :-) Díky agentce jsem se nejen dozvěděla o obrovském množství produktů o kterých jsem neměla ani páru že existují, ale taky jsem zaplnila svůj poloprázdný noční stolek....a manžel je nadšený!! :)) 
 
Monika, Mnichovo Hradiště, 30.5.2017: 
Úžasný zážitek! Moc děkujeme agentce za jedinečný večírek na který budeme ještě dlooooooouho vzpomínat! :)  
 
Síma, Bělá, 13.5.2017:
diky, diky, diky.... tak tuhle lady v růžovém doporučuji! Nezkazí legraci a rozšíří obzory!
 
Lujda, Sokolov, 11.5.2017:
Ráda bych poděkovala za překvapení v podobě pozvání na soukromou akci. Mám problém nahlas mluvit o sexu. Teda měla jsem. Teď už jsem ten blok díky Vám překonala. 
 
Káča, Frýdek Místek, 8.5.2017:
Ve sváteční den jsme si střihly dámský večírek. A ten nebyla ledajaký.. jako parádní to bylo!!!! Děkuji!
 
Anna, Pelhřimov, 29.4.2017:
Dnešní rozlučka se svobodou byla naprosto perfektní. Vůbec jsme netušila, co mne čeká a svědkyně mne na to nepřipravila ani v nejmenším. Tolik informací jsem se dozvěděla a ještě se u toho bavila. Jestli jsem kdy přemýšlela o návštěvě sexshopu, tak teď mám jasno, nemusím. Stačí zavolat agentce. Děkuji a velmi doporučuji!
 
Běla, 19.4.2017:
Parádní záležitost dámská jízda, opravdu povedené. Večer s Agentkou byl příjemný, mezi nás děvčata zapadla hned a nasmály jsme se jak už dlouho ne. Určitě si to ještě někdy zopakuji! Díky
 
Julie, Praha, 11.4.2017:
Chtěla bych moc pochválit a poděkovat za super večer!
 
Vanda, Břehy,  5.4.2017:
Bezva večírek. Záživnější rozlučku se svobodou jsem si nemohla přát, skvělé na rozjezd nezapomenutelné párty!
 
Anna, 19.3.2017:
Dobrý den, jen bychom chtěly pochválit Vaši agentku Annu, která u nás byla v pátek na oslavě narozenin. Bylo to příjemné zpříjemnění večera a bavily jsme se. Děkujeme a pěkný začátek týdne
 
Pavla, Turnov, 14.3.2017:
Moc děkuji za parádní večírek. Díky party se mi změnil náhled na pomůcky! 
 
Míša, Hronov, 10.3.2017:
Díky za super DJ s Agentkou Romanou.... Záživné a inspirující :) :) :) VŘELE DOPORUČUJI :D 
 
Martina, Dolní Rožínka, 3.3.2017:
Dámy, ze zdravotních důvodů nemůžu moc mezi lidi natož na disko do plného baru, ale chtěla jsem narozeninovou party s kamarádkami. Jedna známá se mi o DJ uždávno zmínila. Jsem nesmírně ráda, že jsem se k tomu odhodlala. takovou jízdu bych chtěla opakovat. Od té doby máme s mužem zajímavější večery, neboť jsem si pořídila pár nových "pomocníků" :)
 
Míša, Kaplice, 20.2.2017:
Skvělý večer! Děkuji! 
 
Marcela, Doloplazy, 15.2.2017:
Supeeer, jako fakt mazec paradní akce :) Hračicky jsou na cestě a už se nemůžu dočkat až to vybalím na přítele, ten bude koukat. No party byla zcela jedinečná, holky to musíte! M.
 
Berta, Pardubice, 13.2.2017:
Na jedné akci jsem potkala agentku se stánkem, kde měla na ukázku některé hračky, nešlo koupit na místě, ale nabídla možnost večírku, a to mne jako dost zaujalo. Svolala jsem kamarádky a vůůbec toho nelituju, protože to byla nejlepší party za poslední dobu, jako fakt, že jooo ! :D 
 
Štěpánka, Moravský Beroun, 8.2.2017:
Kamarádka má brzy svatbu a protože je v očekávání tak pařící akce na veřjnosti nebyla úplně ideální možností. Dostala jsem tip na večírek s erotickým zbožím, což mi přislo na rozlučku bezva nápad. A bezva to bylo úplně celý večer!:)))
 
Hana, Tábor, 2.2.2017:
Kamarádka měla narozeniny a přemýšlela jsem o speciální akci. Na internetu jsme narazila na stránky o dámské jízdě a to bylo přesně ono. S Agentkou byla perfektní domluva, Oslavenkyně do poslední chvíle nevěděla co se bude dít. Všichni se perfektně bavily a ještě si nějaké hračky objednaly. Bylo to skvělé prostě! Ještě jednou dííky dííkyy !!!
 
Petra, Domažlice, 31.1.2017:
Party s agentkou Aničkou byla naprosto perfektní a nezapomenutelná. Moc jsem si ji užila a navíc si rozšířila obzory.Netušila jsem, kolik je možností, jak si zpestřit (nejen) partnerský život a co všechno se dnes nabízí. Moc se mi líbila otevřená atmosféra, kterou Anička vytvořila a zábavná a zároveň decentní forma jakou nám prezentovala pomůcky. Navíc přidala i osobní zkušenosti a tím nám pomohla s výběrem vhodných "hraček" pro nás. Určitě máme s kamarádkami v plánu zorganizovat další party a doplnit zásoby.
 
Lucka, Všeruby, 15.1.2017:
Dámskou jízdu mohu všem jen doporučit, byl to naprosto boží večer. Asi poprvé jsem viděla tolik pomůcek najednou :) A ten materiál :) Je fajn vědět, že nemusíme hračky do postele kupovat jen na internetu a v sexshopu :) 
 
Simona, Třebenice, 13.1.2017:
Děkuji moc agentce dámské jízdy za zážitek. Takových večírků jen víc, těším se na další a na novinky :)
 
Karolína, Libušín, 11.1.2017:
Waw, díky! Pokud někdo chce zažít večírek jen se ženami a vyzkoušet si erotické hračky tak toto je jedinečná příležitost! 
 
Monika, Tachov, 6.1.2017:
Díky agentce Lucii za večírek, bylo to velmi inspirativní a zábavné!
 
Zdeňka, Přelouč, 20.12.2016:
Skvělá akce, konečně mám svůj vibrátor i já aniž bych musela jít si ho osahat do sexshopu nebo objednání na internetu, kde člověk do poslední chvíle neví, jaký materiál a velikost ho čeká :)  
 
Berenika, Protivín, 18.12.2016:
Včera jsme s kamarádkami měly dámskou jízdu! Jupíí, konečně i já jsem si tím mohla projít. Viděla jsem na internetu video a nadchla mne představa večírku jen pro ženy s lehce erotickým podtextem. Daly jsme si víno, nějaké občerstvení, bavily se o sexu tak, jako to jindy není moc žádané. Doporučuji všem takový večer zažít. 
 
Lenka, Kytín, 16.12.2016:
Jsme ženský kolektiv, chtěla jsem zaměstnankyním zpestřit vánoční večírek a myslím, že se to dost povedlo :D Bála jsem se reakcí některé z nich a to naprosto zbytečně. Ženy byly nadšené, vyzkoušely to, na co by ses styděly se jít byť jen podívt do obchodu s erotickým zbožím. Party s agentkou Katkou byla příjemným začátkem rozjetého večírku, kdy se naše ženy těšily na všechny balíčky co si objednaly až to budou moci doma vyzkoušet. Ještě jednou děkuji za elegantní formu představení produktů a zároveň party na kterou se nezapomíná. 
 
 
Dobromila, Žatec, 12.12.2016:
Skvělý! Nečekaný! Spoustu zábavy a poznání! Jedinečné! Už nevím, jak popsat včerejší večírek :) Moc děkuji za zasvěcení do světa erotických pomůcek. D.
 
 
Anežka, Snědovice, 10.12.2016:
Moc děkuji agentce Šárce, krásně nám vysvětlila a ukázala k čemu jednotlivé hračky jsou, především některé, že jsou i zdravotně velmi doporučované. Mne osobně překvapil jedlý gel :) už ho doma testujeme a snad brzy nedojde :D
 
 
Julie, Křídla, 3.12.2016:
Chtěla bych moc poděkovat za skvělý večer, který sice uspořádala kamarádka, ale jinak bych se k tomu nedostala. Do sexshopu ses přítelem stydíme, ale takhle se nám náž sexuální život velmi zpestřil a vztah celkove okořenil. 
 
Zuzana, Slaný, 29.11.2016:
Dámskou jízdu jsme zvolili jako super nápad na rozloučenou s naší kamarádkou, kolegyní, která odcházela do zaslouženého důchodu:-).Věkové rozpětí bylo mezi 35-65 lety a všechny dámy se skvěle bavily.Zuzka byla super, výklad i ukázku přizpůsobila přesně náladě zúčastněných... Všem doporučuji, jedná se o příjemně prožité chvíle s dávkou poučení a legrace
 
Anna, Louny, 15.11.2016:
Party byla naprosto bezkonkurenční, neměla jsem ponětí, že s erotickýma hračkama může být i legrace :)
 
Lucie, Nýřany, 01.11.2016:
Večer byl pro nás nezapomenutelný a úžasný. Moc děkujeme Haničce za krásný večer a věřím, že si ho ještě někdy zopakujeme :)
 
Jitka, Praha, 27.10.2016:
Byl to nezapomenutelný večer plný vtipu i praktických rad :) Děkujeme agentce a těšíme se na příště.
 
Lenka, Plzeň, 19.10.2016:
Dámskou jízdu jsem zažila podruhé a opět to byl parádní večírek, doporučuji ho všem ženským!
 
Simona, Písek, 05.10.2016:
Moc děkujeme agentce Gábině na fantastický večer, který byl senzační, vtipný, uvolněný a ze života!! Těsíme se zas někdy příště! Gábi je jedinečná!
 
Barbora, 23.9.2016:
Moc děkuji agentce Luci za včerejší fantastický večer, na který nezapomeneme.Večer byl senzační, vtipný, uvolněný a poučný!! Těšíme se zase někdy příště!
 
Veronika, Třebechovice pod Orebem 12.9.2016:
Všem vřele doporučuji Dámskou Jízdu a agentku Šárku! Večer byl úžasný, moc jsme si ho užily! Kamarádky už plánují, kdy si Šárku i se svým kouzelným kufříkem pozvou :)
 
Lenka, Plzeň 6.9.2016:
Díky agentce i mým kamarádkám za perfektní narozeninový večírek ze kterého jsem si odnesla nejen bolavé břicho od smíchu ale také nového "kamaráda" :))))
 
Lenka, Plzeň 6.9.2016:
Díky agentce i mým kamarádkám za perfektní narozeninový večírek ze kterého jsem si odnesla nejen bolavé břicho od smíchu ale také nového "kamaráda" :))))
 
Iva, HK 28.8.2016:
Agentka Katka nám připravila super večer, který nás bavil a ještě jsme se něco nového dozvěděly. Trošku jsem se bála, aby to nebyl takový trapný večer plný divných sexuálních narážek ale bála jsem se zbytečně :))
 
Iva, Praha 23.8.2016:
Dámskou Jízdu jsme si objednaly na doporučení kolegyně v práci, která si ji rezervuje pravidelně. A myslím, že minimálně já se přidám ke stálým zákaznicím :))
Nejen, že to byl super večer ale ještě nám to oživilo manželský život :))
 
Veronika, Ostrava 15.8.2016:
Na dámskou party jedině s Agentkou Zuzankou a jejím kouzelným kufříkem :) Vykouzlila příjemnou atmosféru, nebála se žádných dotazů a ještě sem tam přihodila nějakou tu pikantnost :)
 
Lucie, Ostrava 14.8.2016:  
Děkujeme milé Agentce Zuzance za skvělou rozlučku se svobodou..bylo to výborné!!! Netradiční, veselé a velice zajimavé!!! Moc děkujeme
 
Veronika, 13.8.2016:
Chci Vám moc poděkovat za úžasnou akci. Díky Vám se obyčejný večírek pro kamarádky stal nezapomenutelným. Slečka Katka je super. Děkuji moc
 
Martina, Klatovy 9.8.2016:
Byla jsem pozvána na rozlučku se svobodou a celý večer úžasný, nasmáli jsme se a hlavně díky agentce za její ochotu pro tuhle práci a humor ;) Vřele doporučuji!!
 
Monika, Klatovy 9.8.2016:
Párty s agentkou Hani byla opravdu super. Čekala jsem trapnou ukázku vibrujících hraček, ale musím přiznat, že mě překvapila! Bylo to velmi vkusné, zábavné, příjemné posezení se spoustou zajímavých hračiček... Určitě doporučuji všem svědkyním či družičkám, které organizují rozlučku se svobodou!! Bylo to fajn :)
 
Lenka, Praha 1.8.2016:
Děkujeme za doporučení a doporučujeme dále :) Byl to opravdu příjemný večer plný zábavy!
 
Pavla, Benešov, 27.7.2016:
Kamarádka se vdávala a na mě bylo zařídit rozlučku se svobodou. Nechtěli jsme striptéry, tak jsem nakonec objednala Dámskou jízdu. A už se těšíme na další svatbu :))))))
 
Katka, Domažlice, 25.7.2016:
Dámská jízda je fakt jízda :) Ještě dva dny poté mě bolelo břicho a už se moc těším, až mi dorazí balíček!
 
Bára, HK, 18.7.2016:
Letní párty s kamarádkama, vínkem a agentkou - ideální stav :) Určitě doporučujeme!!
 
Zdena, Brno, 17.7.2016:
A zase jsem o něco chytřejší :) Díky za super výklad a za zodpovězené otázky, i záludné. Pokud se chcete trochu dovzdělat v oblasti sexu a to zábavnou formou, objednejte si Dámskou Jízdu :)
 
Lucka, Plzeň, 11.7.2016:
Takhle zábavný pátek jsem dlouho nezažila, až mě z toho v sobotu bolelo břicho. Moc díky agentce i všem ostatním zúčastněným za parádní večer!

Martina, Pozdeň, 25.6.2016:
Moc děkujeme za skvělou rozlučku se svobodou. Nejdříve jsme se bály, jestli nám nebude trapně, ale paní Míša navodila super atmosféru. Všechny jsme se strašně bavily a neodolaly a hned si něco objednaly :D Jsem přesvědčená, že na tuhle rozlučku nikdy nezapomeneme! Především nevěsta byla nadšená! :) Může jen vřele doporučit!
 
Lenka, Náchod, 11.6.2016:
Dámskou jízdu doporučuji všem... příjemná atmosféra nabitá erotikou, novým hračkám jsme neodolaly ani my :o) A moc jsme si to užily!!! Díky dámy :o)
 
Jana, Příbram, 3.6.2016:
Bála jsem se, že se budu já nebo moje kamarádky stydět ale od začátku do konce večírku panovala super nálada plná výbuchu smíchu. A to nejen díky sympatické agentce.
 
Petra, Praha, 1.5.2016:
I když jsem si myslela, že nějaké znalosti o erotických hračkách mám, tak jsem se dozvěděla spoustu nového. Manžel byl velmi rád...:))
 
Zuzana, Pardubice, 28.5.2016:
Dámská jízda ve dvou slovech? Zábava i edukace. I když jsem učitelka a v pracovním životě musím být pořád ve střehu, tady jsme se s kolegyněmi perfektně odvázaly. Děkujeme agentce za perfektní večer.
 
Bára, Chrudim, 10.5.2016:
Komu bych Dámskou jízdu doporučila? Všem. Stydlivkám i těm, kdo se nestydí za to, že doma už nějakou tu hračku má. Každá se totiž dozví něco nového a zajímavého.
 
Míša, Praha,7.5.2016:
Díky Dámské jízdě jsem si s přítelem užili víkendový wellness, o kterém se nám ani nesnilo. Přítel mě teď skoro na rukou nosí :)) Takže díky a doporučuju!!!
 
Hanka, Plzeň, 30.4.2016:
Womanizer, králíček, scifi kousek – jo, tohle jsou všechno oficiální i neoficiální názvy hraček z Dámské jízdy. Byla to pecka :)!!
 
Lucka, Plzeň, 28.4.2016:
Jsem hodně stydlivá a dost jsem váhala, jestli nabídku kamarádky přijmout a na DJ jít. Ale nelituju. Stud brzo opadl a nakonec to byl super večer, kde jsem se dozvěděla zajímavé věci. A nového "kamaráda" už mám doma. Ale psst :)))
 
Linda, Hradec Králové, 15.4.2016:
Chtěla jsem vymyslet něco originálního pro kamarádku, která se bude vdávat. Pozvaly jsme agentku a užily jsme si dost rozjařený večírek plný smíchu – a nemohlo za to jen víno :) Takže už se těšíme, až se bude vdávat další kamarádka :)))))
 
Naďa, Klatovy, 1.4.2016:
Díky Dámské jízdě vím, že venušiny kuličky nejsou jen něco kulatého, co se strká "tam dolů" ale dost praktická věc, která i pomáhá. Takže díky!
 
Jana, Liberec, 1.4.2016
Jestli váháte, tak neváhejte. Jestli si myslíte, že se budete stydět, tak nebudete. Jestli si myslíte, že erotické hračky jsou zbytečné, tak věřte, že nejsou. A jestli si myslíte, že chlapy tohle nezajímá, tak sakra zajímá – ten můj mě dokonce přišel přivítat až ke dveřím a byl jedno velké ucho, chtěl všechno slyšet. Takže za mě má Dámská jízda hned několik velkých ANO :)
 
Iva, Chrudim, 31.3.2016:
Když mi kámoška volala, že k ní přijde nějaká agentka a bude mluvit o erotických hračkách, koulela jsem očima ale abych ji nenaštvala, přišla jsem. A dobře jsem udělala! Byla to sranda a už večírek plánuji u mě doma s kolegyněmi z práce.
 
Jitka, Praha, 15.3.2016:
Dámskou jízdu jsem absolvovala už dvakrát a pokaždé mě večer nezklamal. Legrace, dobré vínko, nové informace.
 
Pavla, Brno, 1.3.2016:
S erotickými hračkami jsem žádné zkušenosti neměla, protože do sexshopu jsem se styděla a na internetu jsem zase nevěděla co koupit, co z toho množství tvarů a druhů vybrat. Tady jsem si vše osahala, takže konečně doma svou hračku mám a s přítelem ji často používáme.
 
Anna, Jeseníky, 22.2.2016:
Snila jsem o womanizéru a když jsem ho na párty vyzkoušela, musela jsem ho mít! Není levnej, ale rozhodně stojí za to, to se prostě musí zkusit. Všem doporučuju!
 
Iva, Kladruby, 10.2.2016:
Příjemná agentka mile překvapila, bylo to fajn, žádné trapné hry apod. Bavily jsme se a přitom nás to nic nestálo. Spokojená byla určitě i agentka, protože nabízeným produktům nešlo odolat, haha...
 
Eliška, Lidice, 22.1.2016:
Super super super! Diky!
 
Lucy, Pardubice, 22.1.2016:
Tak to stalo fakt za to, nektere fotky jsme radeji cenzurovali ale nezapomeneme! Urcite brzzo zas!
 
Katka, Dobříš, 18.1.2016:
S agentkou se již známe, takže párty byla ještě o to příjemnější. Agentce děkuji za ukázky, povídání, ale hlavně za zábavu, kterou mé kamarádky ocenili. Čeká mě brzo rozlučka, takže Dámská Jízda bude jasná volba, svědkyni jsem s tím už srozuměla :-D
 
Emanuela, Praha, 11.12.2015:
Bylo to fajn, díky.
 
Barbra, Hostivice, 10.12.2015: Mnohem lepší, než jít do sexshopu, perfektní sortiment, jen těžko se odolávalo. Spoustu věcí jsem neznala a ... velice vtipným způsobem poznala, hahahaha
 
Jana, Brno, 1.11.2015:
Super akce!
 
Anežka, Holice, 12.10.2015:
Agentka Lucie byla prostě peckovní! Opravdu profík, co se vyzná a ještě nás perfektně zabavila, když jsem to vyprávěla manželovi, chtěl se taky účastnit, ještěže je účast chlapům zakázaná :-D Protože to bysme si asi jinak takhle neužily. Palec nahoru Jitce za její luxusní penisové muffiny :-D
 
Lenka, Hostomice, 27.9.2015:
Vibrátory a parta ženskejch, to musí prostě skončit jako velká zábava :)))))) Fakt bomba, bavily jsme se všechny, fotky už obráží facebook a všichni se diví, cože jsme to dělaly :D Zase zopakujem!
 
Lucie, Děčín, 9.9.2015:
Nejvíc mě bavili ty hry, nápadité a vtipné, nikdo nás nenutil si věci koupit, ale ani nebylo třeba, lákalo mě zakoupit si hned několik z nich, tak jsem si udělala radost a mé kamarádky taky. Lepší než chodit do nějakého erotic city, kde se necítite dobře.
 
Amy, České Budějovice, 16.8.2015:
Skvělá akce pro kamarádky, můžeme doporučit všem, byla to fakt jízda :-)
 
Dáša, Jinonice, 11.8.2015:
Díky, bylo to fajn!
 
Kukačka, Praha, 31.6.2015:
O podobné akci jsem se dozvěděla náhodou, přemluvila mě kamarádka. Vzhledem k čerstvému rozchodu jsem potřebovala nějaké velké odreagování, což se povedlo. Kupodivu jsem se ani nepotřebovala moc alkoholu, prostě jsem se bavila. Za to díky. Kukačka
 
Julie, Příbram, 9.6.2015:
Jedna kamaradka sice tesne pred cukla, ale bylo nas nastesti dost a nakonec to bylo mozna dobre - my si to totiz uzili na maximum a nikdo se nemusel drzet zpet! radi zopakujeme zase, asi to spojim s narozkama priste :)
 
Andrea, Přibyslav, 28.5.2015:
Sekec :-D Některé věci jsme sice raději před mužíčkama zatajily, ale byla to fakt bomba, půlka výplaty padla na nové pomůcky, ale stálo to rozhodně za to, hehe :-D Tak zase příště zas, díky moc agentce Terce!
 
Renata, Hradec Králové, 13.5.2015:
Mega akce! Nejlepší dámská jízda, kterou jsem zažila! Už chápu, proč je to Dámská jízda s velkym "D" :-D Bylo to opravdu uvolňující, produkty zábavné a agentka profesionální - perfektně zvládala bandu uhihňanejch ženskejch a trpělivě zodpovídala naše ujeté otázky :-D
 
Markéta, Litovel, 16.4.2015:
zajímavé, zajímavé a do třetice zajímavé :-D S kamarádkama jsme se bavily a už teď přemýšlím, že dámskou jízdu udělám i kamarádce jako rozlučku se svobodou, to bude teprve jízda!
 
Lucie, Praha, 16.3.2015:
Do Sexshopu běžně chodím a můj noční stolek je plný erotických hraček, ale přesto jsem na Dámské jízdě neodolala a dokoupila některé věci, které jsem v běžné nabídce sexshopů neviděla. Kvalitní produkty s možností je prohlédnout a vyzkoušet, tomu říkám bomba!
 
Ilona, Lanškroun, 13.3.2015:
posilam pochvaul z lanskrounu, byli jsme spokojene! ilona
 
Míša, Světlá Hora, 22.2.2015:
uplne jsem si nebyla jista, zda damskou jizdu chci, ale zase - proc ne, 30lete narozeniny se musi poradne oslavit! a rozhodne to stalo za to, sice skoda, ze se chlapi nemohli zucastnit, ale asi se vi, proc, jen by prekazeli,hihi, diky za super akci!
 
Alena, Olomouc, 10.2.2015:
Sice jsem musela jeden produkt vyreklamovat (asi jsem ho strhala?), ale všechno probíhá skvěle, výborný přístup na párty, ale i potom na zákaznické podpoře, když jsem musela řešit problém s tím vajíčkem, takže dávám za jedna.

Jana, Český Krumlov, 29.1.2015:
Chválím výběr produktů i agentku, bylo to fajn, zdraví jana!
 
Gabriela, Praha, 20.1.2015:
Ze začátku jsme byly trochu plaché a nesmělé, ale agentka prokázala úžasné schopnosti, jak z nás dostat dračice :-D Určitě něco zase někdy uspořádáme, bylo to velmi osvěžující a vůbec ne trapné!

Marie, Plzeň, 8.12.2014:
uz dlouho jsem pokukovala po nejake eroticke hracce, ale do sexshopu se mi nechtelo, tak jsem zkusila na doporuceni damskou jizdu a musim rict ze to předcilo ocekavani. mam nakoupeno i pro manzela - je velmi spokojeny!

Květa, Hluboká nad Vltavou, 2.11.2014:
Sice jsme se nesešly v plném počtu, ale ostatní pak litovaly, určitě to nebyla poslední jízda!

Jana, Ostrava, 28.10.2014:
Palec nahoru, agentka byla perfektní a nabídka produktů taky!
 
Andrea, Písek, 18.10.2014:
Akce se mi líbila, bavila jsem se.
 
Sára, Příbram, 30.9.2014:
Jsme parta starších ženskejch, co má ale ráda zabávu a tu jsme si na dámské jízdě užily. Diskrétně, ale přesto poutavě předvedené vibrátory, došlo i na lechtivé historky a vtípky, tohle bysme u kafe prostě ze sebe nedostaly, určitě zopakujeme!
 
Emily, Praha, 11.9.2014:
Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer! Růžová jede!;-)))

Tereza, Humpolec, 9.8.2014:
Nejsem moc typ na tyhle akce a jsem dost introvert, ale protože jsem byla obklopená jenom kamarádkama, tak jsem si to užila a i nějakou drobnost nakonec nakoupila :)
 
Lenka, Volyně, 8.8.2014:
Jako hostitelka jsem si to užila, protože o většinu se postarala agentka, navíc jsem dostala super kachničku jako dáááárek. A nemluvě o dalších výhodách - především to byla sranda!!!

Dáša, Soběslav, 22.7.2014:
Líbí se mi koncept a možnost produkty první vidět a vyzkoušet před objednáním, je to opravdu dobrý nápad, budu referovat i dál.
 
Tereza, Karlovy Vary, 3.7.2014:
Ten vibrator me dostal, uz se nemuzu dockat dalsi akce, nasetrim vic penez a poridim si i to vajicko!!!
 
Lucka, Brno, 12.6.2014:
Agentka Jana měla výborné historky a uměla vše hezky vysvětlit, byli jsme velmi spokojené! Tímto ji tedy chceme pochválit, určitě na se ni obrátíme zas, i když po tak velkých objednávkách budeme potřebovat nějaký čas na užívání si :)) A ještě jsem pořídila dárek pro partnera, jsem zvědavá na reakci :))

Lucie, Praha, 25.5.2014:
az na ten rozlity sekt a pad na zem kamaradky to byla sranda, priste min pit a vice se venovat zabave, hehe
 
Veronika, Praha, 19.5.2014:
Koupila jsem si na párty svůj první vibrátor a zatím dobrý! Lepší než jít do sexshopu, tam mě nikdo nedostane!!
 
Vlasta, Dobříš, 8.5.2014:
Líbilo se nám to, nejspíš zopakujeme.
 
Irena, Aš, 29.4.2014: 
Byl to odvaz, máme super fotky jako vzpomínku, manželům jsme je raději neukazovaly :D
 
Majka, Častolovice, 16.4.2014:
Super, skvělý, rozhodně zopakujem
 
Adéla, Chrudim, 30.3.2014:
Zúčastnila jsem se večírku už podruhé, je to geniální a v ČR něco takového chybělo!!!
 
Evka, Jihlava, 12.3.2014:
Objednaly jsme si Dámskou Jízdu na rozlučku se svobodou pro naší kamarádku. Agentka rovnou přivezla i dárek pro budoucí nevěstu, který jsme společně vybraly ze sortimentu. Byl to úžasné, skvělý babinec, nevěsta nadšená......budeme ještě dlouho s úsměvěm vzpomínat.
 
Marta, Praha, 5.2.2014:
Dámskou jízdu jsme si s kamarádkami náramně užily. Agentka Lucie byla profesionální i vtipná a každý produkt dokázala náležitě okomentovat. Nákup zboží pak udělal radost nejen nám, ale i našim partnerům :-) Myslím, že si akci ještě někdy zopakujeme...
 
Silvie, Zlín, 3.2.2014:
Už dlouho jsme se s holkami společně tak nezasmály, jako na téhle párty :D Nakonec to bylo bez pánů lepší :D díky
 
Tereza, Brno, 10.12.2013:
Udělala sem tuhle akci jako svědkyně pro kámošku, protože nic střelenějšího mě nenapadlo - byla nadšená, byl to zážitek na který určo hned tak nezapomene!

Jaroslava, Praha, 2.12.2013:
Akce je pouze pro dámy, takže mi přítel strašně záviděl:)) Prý jestli nechcete dělat i něco pro chlapy, že by do toho rád šel:D My si to každopádně užily bez nich, děkujeme za skvělou akci!

Petra, Čimelice, 20.11.2013:
Nejdřív jsem váhala, zda mají mé kamarádky odvahu tuto akci uskutečnit, ale překvapily! Nakonec mají více produktů než já, dodatečně jsem se zakoukala do toho, co si pořídily, takže už organizujeme, kdy uděláme další akci, abychom si dokoupily další hračky:-D
 
Renata, Hradec Králové, 29.10.2013:
... dlouho sem se tak nezasmála jako na této párty, sama jsem byla překvapena otevřeností a uvolněností mých kamáradek, rozhodně doporučuju se tohoto večírku zúčastnit neboť je to večer jen a jen pro nás ženy, úplně sem zapomněla na moje dvě ratolesti a mého přítele. Na večírku mě ihned napadlo několik nápadů jak překvapit mého přítele neboť nabídka produktů je velmi pestrá a zajímavá. Jednu vadu to přeci jen mělo ... strašně rychle to uteklo :o))
 
Monika, Příbram, 15.10.2013:
Minulý týden jsem se účastnila vaší skvělé Jízdy, dnes mi hostitelka předala vaši originál tašku s produkty, cením si vaší rychlosti při dodání a hlavně diskrétnosti.
 
Veronika, Horní Počernice, 1.10.2013:
Skvěle jsem se pobavila na vaší akci - fakt pecka, konečně nevšední večírek, mimo našeho obvyklého dámského slepičince jsme se dozvěděly i něco nového, velmi mě nadchly vaše masážní produkty a hry.
 
Martina, Praha, 28.9.2013:
Bezvadná párty, ještě teď se směji, když si na to vzpomenu, opravdu jsme se pobavily a už se těším až mi dojde objednané zboží. Agentce Marii velké díky, byla výborná.
 
Jana, Praha, 9.9.2013:
Na večírku jsem se náramně bavila, sešla jsem se svou partou kamarádek, se kterými děláme každý měsíc dýchánky v restauraci u vínka, ale tentokrát jsem se pobavily " tak trochu jinak " u mě doma. Nasmály jsme se více než kdy předtím a to právě díky zábavnému večeru Dámské Jízdy a profesionálnímu přístupu agentky. Děkujeme za příjemný večer s vámi.
 
Lucie, Praha, 30.8.2013:
Párty byla úžasná :-D, zažila jsem spoustu legrace a zajímavých výrobků. Slečna z dámské jízdy, byla velice příjemná, ochotná a profesionální. Dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací a velice ráda si v budoucnu dámskou jízdu zopakuji. Vřele doporučuji :-D
 
Barbora, Třebechovice, 12.8.2013:
Byla jsem mile překvapena a s kamarádkami jsme si to skvěle užily. Určitě si to někdy zopakujeme.
 
Tereza, Praha, 1.8.2013:
Bylo to příjemné, zábavné, v žádném případě vulgární, jen tak hezky lechtivé. Agentka byla velmi příjemná, člověk k ní tak nějak získal důvěru, necítil žádný stud. Předváděné zboží pro mě sice nebylo nijak objevné (o všem už jsem slyšela či vyzkoušela), přesto jsem se nenudila. Ocenila jsem především možnost vyzkoušet (očichat, ochutnat...) kosmetické produkty.
 
Lada, Písek, 7.8.2013:
Moc jsem si to užila a nasmála se jako už hodně dlouho ne. Časem si to ráda zopakuju.


Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu