Historie a koncept Dámské Jízdy

Historie a koncept Dámské Jízdy

5.5.2013

Historie Dámských Jízd

Dámské Jízdy odstartovaly v roce 2004 v Holandsku a během let způsobily skutečnou mediální smršť. Postupně se formou franšízového systému rozšířily do Německa, Belgie, Španělska, Itálie a v roce 2013 i do České republiky. Díky pozitivnímu ohlasu a velmi dobrým referencím spontánně předávaným mezi účastnicemi se z nás stala největší společnost pořádající domácí párty ve svém oboru v celé Evropě.  
Na jednom z největších veletrhů na světě, berlínském veletrhu Venus, byla společnost Dámská Jízda oceněna cenou „Erotic Eline Award“ jako nejlepší evropská společnost pořádající domácí párty za rok 2008.

Koncept Dámské Jízdy

Televizní seriály jako je Sex ve městě pomohly ženám, aby si mezi sebou uvolněněji povídaly o sexu. Díky bohu, protože je při tom spousta legrace. Naše agentky vědí, jak vás podpořit a jak vytvořit tu správnou atmosféru. Za ta léta už slyšely spoustu anekdot, takže si jistě dovedete představit, jakou zábavu si s námi při Dámské Jízdě můžete užít.

Mužům vstup zakázán!

Muži si na večer musí najít svou vlastní zábavu, protože tenhle večer patří jen ženám! 
 

A přesně o tom je náš koncept: super zábavný večer s vašimi kamarádkami. S ženami a pouze pro ženy!

Agentky Dámské Jízdy

Agentka Dámské Jízdy není žádná supersexy porno herečka, která už všechno zažila, ale normální, příjemná, otevřená a reprezentativní žena, která by klidně zapadla mezi vaše kamarádky. Vypadá naprosto normálně, ale má skvělý smysl pro humor. Postará se o zábavnou a příjemnou prezentaci na úrovni! Každá agentka Dámské Jízdy ví, jak se dělá skvělá párty.
 
Chtěla byste se i vy stát naší agentkou? Vyplňte tento formulář a my se vám ozveme.  
 
Čtěte dále:


Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu