Hydratační spreje aneb vychytávka na léto

Hydratační spreje aneb vychytávka na léto

Katka 10.6.2016

Co se týká péče o tělo, mám jednu velkou neřest – nerada se mažu. Tělová mléka, másla, krémy...na to mě opravdu neužije. Naštěstí nemám nějak extra suchou pokožku, abych se musela dvakrát denně mazat, ale přecijen občas to nějakou tu výživu a péči chce. A nejrychlejší cestou, jak pokožku vyživit, je použít hydratační sprej.

Dámská Jízda má v nabídce dva – jeden s vůní mošusu a druhý chladivý s vůní Aloe vera. Jaký mám radši vám neřeknu, sama nevím.

Chladivý mošusový má výraznější vůni. Používám ho spíš večer, když chci pokožku nejen hydratovat ale i hezky provonět, třeba po sprše. Díky přírodnímu hydratačnímu faktoru, který zadržuje vodu v pokožce, je pak vůně pružná a hebká. 

Sprej s Aloe vera voní více svěže, proto je super v horkých dnech, kdy vás hezky probudí a hydratuje rozpálenou kůži nejen na těle ale i na obličeji. Díky složení s kyselinou hyaluronovou pokožku zpevňuje, což mi také přijde vhod. Panthenol zase kůži zklidňuje – ať už po holení či opalování.

Pro super osvěžení je fajn uchovávat spreje v ledničce – to opravdu doporučuji.

Oba spreje jsou nemastné, takže se vsáknou během chvilky a nemusíte se bát, že byste pak nějak lepily či dělaly otisky na židli - milovnice mastných krémů určitě ví, o čem mluvím :)Kontakty:

Hradec Králové:
(distribuce, sklad, osobní odběr zboží)
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
Tel: +420 495 532 839; +420 492 603 014
E-mail: obchod(zavináč)sexshop.cz

Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku