O co jde?

O co jde?

4.4.2017

Zábavná párty u vás doma! 

Na Dámskou Jízdu pozvěte k sobě domů minimálně 5 kamarádek a může začít vážně příjemný, uvolněný, vzrušující a tak trochu hanbatý večírek, na který budete se smíchem a potěšením ještě hodně dlouho vzpomínat.
 
Jedna z našich spontánních a přátelských agentek vám ukáže nejnovější kosmetické a masážní přípravky, erotické hračky a pomůcky vybrané ženami speciálně pro ženy, a to na základě jejich kvality, účinnosti, vzhledu a ceny.
 
Dámská Jízda není jen o prodeji. Jedná se o unikátní koncept extra příjemné zábavy pro vás a vaše kamarádky. A právě díky našemu maximálnímu nasazení při utváření skvělé atmosféry, se k nám naše zákaznice opakovaně vracejí.

Kolik stojí Dámská Jízda? 

Dámská Jízda u vás doma je zdarma!
 
Výjimkou jsou pouze speciální párty jako je loučení se svobodou, oslava narozenin nebo oslava s překvapením a o těch se dočtete více v sekci Speciální párty.

Jak si párty objednám? 

Líbí se vám nápad uspořádat párty a už přesně víte, které kamarádky pozvat a výborně se s nimi pobavit nad trochu lechtivým, ale zajímavým tématem? Chcete se dozvědět o trendech v erotických hračkách a na vlastní kůži vyzkoušet erotickou kosmetiku?
 
Pak jednoduše vyplňte tento náš objednávkový formulář a my se vám ozveme. 

Co se po objednání párty děje?

Po vyplnění jednoduchého objednávkového formuláře na našich stránkách vás do dvou pracovních dnů bude kontaktovat jedna z našich agentek. Probere s vámi možnost pořádání párty ve vámi vybraném termínu, případně si domluvíte jiný termín a ten si již finálně zarezervujete.
 
Jeden až dva dny před termínem konání vaší Dámské Jízdy se s vámi naše agentka ještě jednou spojí, aby se ujistila, zda nemáte nějaké další otázky a jestli svou účast potvrdil dostatek vašich kamarádek.
 
Pokud se vám do tří pracovních dnů naše agentka neozve, musela zklamat technika a váš formulář zřejmě nedorazil. V takovém případě nás, prosím, kontaktujte naši manažerku na telefonním čísle 737 113 333. Děkujeme.  
 
Čtěte dále:


Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu