Proč pracovat právě pro Dámskou Jízdu?

Proč pracovat právě pro Dámskou Jízdu?

13.5.2013

Počáteční investice 0 Kč 

V penězích neinvestujete nic. Musíte investovat pouze svůj entuziasmus, humor a čas.

Jsme profesionální a originální

Především pro naši profesionalitu a originalitu. Málokdy je přivýdělek tak zábavný jako u nás. 
Dále pro naši podporu, jednoznačně největší množství pořádaných párty, příjemnou atmosféru, výběr produktů, naši trendurčující řadu výrobků, naši vlastní kolekci produktů atd.
 
Neorganizujeme párty pro páry ani pro muže! 
 

Svých agentek si vážíme

Jsme největší firmou ve svém oboru, a to jen díky tomu, že si umíme vážit svých agentek, stejně jako svých klientek. Nejsme postaveni na systému frančízy jednotlivých agentek, a tudíž od vás nepožadujeme žádnou investici. Nečekají vás žádné skryté náklady. My investujeme do vás a nechceme na vás vydělávat.
 

Dojíždění maximálně do 30 minut

Maximální doba, kterou od vás očekáváme, že budete na párty dojíždět, je půl hodina. Není zapotřebí, abyste jezdily delší trasu. Pouze v případě, že se tak sama rozhodnete. Pokud vám přijde, že je konání některé párty pro vás příliš daleko, nic se neděje, díky rychle rostoucímu pokrytí celé České republiky bude jiná agentka určitě blíže.
 

Agentky se podílí na výběru sortimentu

Náš sortiment je vždy vybírán našemi agentkami. Během každoroční schůzky vybírají agentky Dámské Jízdy osobně ze všech vzorků. Výjimeční jsme také tím, že Dámská Jízda vyvíjí nejlepší a nejoriginálnější produkty pod svou vlastní značkou. Což znamená, že máme spoustu exkluzivních produktů, které jinde nenajdete. Tyto pečlivě vybrané produkty jsou k dispozici pouze našim klientkám a jsou doručované v našem vlastním luxusním sametovém obalu. Objednané zboží doručujeme přímo hostitelce dané párty.
 
E-shopy a kamenné sexshopy pro vás nepředstavují přímou konkurenci.

Pohovor a čas na rozmyšlenou

Jakmile vyplníte formulář budoucích agentek, ozveme se vám zpět a po krátkém telefonickém rozhovoru vás v případě oboustranného zájmu pozveme do kanceláře na pohovor. Pokud si i tam padneme do oka, dáme vám několik dnů na rozmyšlenou, abyste si byla jistá, že spolupráce, do které s námi chcete jít, je pro vás to pravé a bude vám dlouhodobě vyhovovat.
Naším cílem je mít stabilní tým agentek, v němž budujeme přátelské a osobní vazby.

 
Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu