Romantická předehra s masážní svíčkou

Romantická předehra s masážní svíčkou

Katka 7.4.2016

Jeden z mých nejoblíbenějších produktů Dámské Jízdy je jednoznačně masážní svíčka. Útočí na všechny smysly, je voňavá a přináší úlevu i vzrušení při masáži. Pro perfektní romantickou předehru <3

Svíčka je z přírodního oleje a nevypadá na první pohled odlišně od běžných svíček. Při pokojové teplotě je olej tuhý a vypadá jako běžný vosk. Tento ztužený olej disponuje knotem, který lze snadno zapálit.
 

Jak to celé funguje?

 
Po zapálení svíčky se ztuhlý olej postupně rozpouští a dosáhne teploty potřebné pro masáž zhruba po 15 minutách hoření. Olej taje již při nižších teplotách a nepálí jako klasický vosk, přesto doporučuji nelít rozehřátý olej ihned přímo na kůži, ale nejdříve ho vyzkoušejte prstem a poté vylejte do dlaně, které případnou vyšší teplotu snesou lépe než záda vašeho partnera. Rozehřátý olej dlaněmi aplikujte na tělo a jemně vmasíruje do pokožky.
 
Díky snadné penetraci účinných látek je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vláčná a vyživená. Navíc se během procedury uvolňující vonné kompozice působící na všechny smysly a umocňující pocit pohody a relaxace. Masážní svíčka se dá použít opakovaně, nové rozehřátí masážního oleje nijak nemění jeho vlastnosti. Dokáže hořet až 30 hodin. Tento produkt se skládá z mimořádně kvalitních surovin, jako je sójový, konopný, kokosový a mandlový olej, bambucké máslo a vitamin E.
 
Pro všechny tyto vlastnosti jde o úžasný produkt, který lze věnovat jako dárek. Propojte smysly a dopřejte si nádherný relaxační zážitek, který se může při masáži proměnit na vzrušující milování voňavých těl.
 
Vybírat můžete ze dvou vůní:
  • Bourbon (vanilka)
  • Krvavý pomeranč
 
Která vůně hraje prim pro mě? Jednoznačně vanilka, ale obě vůně jsou atraktivní a smyslné. Milé dámy, masážní svíčku prostě musíte zkusit :-)
Kontakty:

Hradec Králové:
(distribuce, sklad, osobní odběr zboží)
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
Tel: +420 495 532 839; +420 492 603 014
E-mail: obchod(zavináč)sexshop.cz

Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku