Sortiment a kvalita

Sortiment a kvalita

16.4.2017

Sortiment zboží pro Dámskou Jízdu 

Produkty, které vám naše agentka představí, osloví opravdu každou ženu. Mysleli jsme při jejich výběru na všechno, od předehry přes laskání a milování až po mazlení a hrátky, které přicházejí po vyvrcholení.
 
Během večera se seznámíte se širokou nabídkou zábavných a vzrušujících výrobků, jejichž skladba se pravidelně mění, abyste si pokaždé vybraly něco nového. Dámská Jízda má svou vlastní exkluzivní řadu rozmazlující kosmetiky a hraček, která byla vybrána a vyrobena speciálně pro ženy a každá si může najít přesně to pravé pro sebe.
 
Většina produktů je dodávána v exkluzivním obalu, erotické hračky obvykle v sametovém sáčku pro jejich praktické uložení tak, aby byly elegantní a přitom vždy po ruce. 
 

Změny sortimentu Dámské Jízdy

Naše zákaznice si nás rády objednávají na párty opakovaně, neboť svůj sortiment dvakrát do roka obměňujeme podle nejnovějších trendů. Je velice pravděpodobné, že i vy si vytvoříte tradici, kterou budete každý rok nebo klidně i každého půl roku s přítelkyněmi opakovat. 
 

Dámská Jízda a kvalita zboží

Garantujeme vám dodání zboží vysoké kvality v absolutně diskrétním balení a s velmi příjemným záručním servisem. Všechny výrobky jsou dodávány s českým návodem. 
 
I přes velmi přísné kontroly může při výrobě produktu dojít k chybě, která zkrátí životnost produktu. Součástí našich služeb je i rychlý servis a výměna vadného kusu za nový během několika málo dnů. Při nákupu zboží obdržíte záruční list s podrobným postupem, jak vyřídit tuto záležitost co nejpříjemněji. 
 
Čtěte dále: Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu