Speciální párty

Speciální párty

4.4.2017

Pořádáte rozlučkový večírek, loučení se svobodou nebo narozeninovou párty?

Pro tyto speciální večírky s překvapením máme nastavené jiné podmínky. Naše obvyklé párty jsou zdarma, ale výše zmíněné párty tvoří výjimku.
 
Takovéto večírky jsou obvykle finančně náročná záležitost a díky tomu pak vy i vaše pozvané přítelkyně utratíte na párty pravděpodobně jen symbolickou sumu a naše agentka je brána spíše jako zábavné zpestření. To pro ni samozřejmě není žádný problém, ale protože si naše agentky svou prací vydělávají na živobytí, musíme se postarat o to, aby byly spokojené i ony.
 
Aby se nestávalo, že naše velmi vytížené agentky budou upřednostňovat běžné párty před těmito speciálními, vymysleli jsme následující:
  • Speciální Dámskou Jízdu pro vás uspořádáme za minimální částku 3 000 Kč. 
  • Tuto částku pak spolu s přítelkyněmi utratíte za produkty, přičemž speciální pozornost bude samozřejmě věnována hlavní ženě večera (oslavenkyni, nevěstě...)
  • Nezáleží na tom, kolik žen se párty zúčastní, důležité je, aby byla zachována celková minimální částka 3 000 Kč.
  • Dáme vám skvělý tip: Domluvte se s agentkou Dámské Jízdy, ať pro nevěstu připraví speciální balíček z produktů, které by ona sama ze svých zkušeností doporučila a který ji na párty předá!
Poznámka: Pokud agentka dorazí na párty a zjistí, že by se na ni měly vztahovat tyto speciální podmínky a přitom jste nám to předem neoznámila, má nařízeno okamžitě odejít. Děkujeme za pochopení i respektování tohoto pravidla. 
 
Čtěte dále:


Kontakty:

Výrobky určené k reklamacím lze zasílat na tuto adresu:   
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
(pozn.: adresa není určena k osobním odběrům) 
 

 
 
Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku Dámská jízda na Instagramu