Těší mě, já jsem Katka

Těší mě, já jsem Katka

Katka 6.4.2016

Ahoj,

jsem Katka a možná se ptáte, jakou roli v projektu Dámská jízda hraji.

Ještě před pár lety jsem pracovala ve velké korporátní firmě, kde jsem sice měla výborné pracovní podmínky a zázemí, ale chyběla mi seberealizace a akčnost. Proto jsem se v roce 2013 stala jedním ze zakládajících členů Dámské jízdy.

Co pro mě Dámská jízda znamená?
Práci, která je pro mě zábavou. Žádné stereotypní sezení u počítače od-do ale každodenní akce, komunikace s lidmi a činnost, ve které využiji i svou „uměleckou duši“. Když vás něco baví, nevadí vám, že pracujete i víc než klasických osm hodin denně, večer či o víkendech. Děláte to totiž s nejvyšším nasezením a láskou.

Dámská jízda pro mě neznamená jen klasické zaměstnání ale kus sebe samé.

Často, hlavně u mužů se setkávám s názorem nebo spíš s obavou, že po absolvování večeru s agentkou už je jejich ženy nebudou potřebovat. Ale je to úplně naopak! Erotické pomůcky vztah zpestří a jak se říká „s jídlem roste chuť“, proto pak muži své ženy na Dámské jízdy posílají opakovaně nebo se chtějí zúčastnit také, aby objevili další tipy a hračky do svých ložnic.

Nebojte se a zkuste to také, protože jak říkám - „Kdo nezkusí, neuvěří“. A pokud si nezpestříte svůj sexuální život ( i když dám ruku do ohně za to, že ano:)), aspoň si užijete večer s kamarádkami plný zábavy.Kontakty:

Hradec Králové:
(distribuce, sklad, osobní odběr zboží)
Dámská Jízda
Bratří Štefanů 48/64
500 03 Hradec Králové
Tel: +420 495 532 839; +420 492 603 014
E-mail: obchod(zavináč)sexshop.cz

Dámská jízda na Youtube Dámská jízda na Facebooku